Мотивація у продажах

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.75 [2 Голоси(ів)]
дівчина з телефоном в офісі

 

У продажах мотивація - це здатність змусити себе чи свій відділ продажу робити те, що потрібно робити, коли це потрібно робити.

Це здатність змусити себе діяти незалежно від того, чи хочеться вам цього чи ні. У продажах один із найважчих аспектів – це постійна відмова. Саме тому більшість людей не можуть досягти успіху у сфері продажів. Стрес, який може бути викликаний цією професією, може зашкалювати, особливо якщо вона на 100% ґрунтується на комісійних.

Продаж займає перше місце серед найбільш високооплачуваних професій у світі. Вгадайте, яка найнижча оплачувана професія у світі? Правильно, теж продаж. Будь-яка людина може влаштуватися працювати з погодинною оплатою і заробляти певну безпечну суму грошей щомісяця, але цього потрібен певний тип людей, здатний контролювати суму, що він заробляє щороку. Професія продавця - не для людей зі слабкими нервами.

Ментальна стійкість у продажах - це здатність змусити 99 чоловік сказати вам "ні" і при цьому бути повністю впевненим, що 100 людина скаже "так". Як ви думаєте, скільки людей можуть піти і поговорити з сотим потенційним клієнтом з таким же ентузіазмом і натхненням, з яким він чи вона розмовляла з першим потенційним клієнтом? Не багато.

Продажі - це справді одна з небагатьох професій, де людина без освіти, без таланту чи навичок може стати однією з найоплачуваніших і найшанованіших людей. Це та людина, яка не перестає робити холодні дзвінки, доки не досягне необхідної кількості зустрічей для досягнення своєї мети.

Якщо ви займаєте керівну посаду, ваша робота зводиться до здатності дати своїй команді бачення того, ким вони можуть стати незалежно від того, ким вони зараз є. Саме здатність вселити впевненість у свою команду та запалити в кожному з них сильне бажання досягти успіху зробить вас справжнім лідером.

У цьому немає жодних сумнівів. Продаж може стати професією, що змінює життя. Якщо ви займаєтеся продажами, то ви можете буквально змінити все своє життя, перетворившись з бідної та зруйнованої людини на багату та реалізовану. Якщо ви займаєте керівну посаду, усвідомте, що ви маєте можливість допомогти змінити життя людей. Дізнайтеся все, що можна про мотивацію, і тоді ваші можливості будуть безмежні.

Читайте далі: Поради для менеджера з продажу

Рекомендуємо

Популярне розділу кар'єра

 • Робота в офісі: 7 корисних порад +

  працівник офісу   Декілька універсальних порад для ефективної роботи в офісі. Можуть Детальніше
 • Що дають знання з іноземної мови? +

  людина знає іноземну мову   На сьогоднішній день немає жодної людини, яка б сказала Детальніше
 • Як навчитися мистецтву мови? +

  промовистий   Промовистість — це вміння говорити не лише красиво, а й Детальніше
 • Як працювати у колективі? +

  хороший колектив   Якщо Ви думаєте, що після вступу на першу у Детальніше
 • Як досягти успіхів у роботі? +

  успіх у роботі та колективі У реаліях сучасного життя шлях до успіху - етапний процес, у Детальніше
 • 1

Список розділу