Найкращі школи мови в Японії: повне керівництво

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]
школи мови в Японії

 

Як іноземець, мовний бар'єр може стати найбільшою проблемою, з якою ви зіткнетеся в Японії.

Японія це зовсім інша культура. Стільки всього потрібно вивчити навіть алфавіт інший. Навіть розібрати слова тут і там на основі контексту є непростим завданням.

Крім того, говорячи англійською, ви далеко не просунетеся, оскільки дослідження показують, що менше 30% японців говорять англійською, і тільки від 2% до 8% з них розмовляють ним вільно.

Ось чому, якщо ви переїжджаєте до Японії, найімовірніше, захочете вивчити японську мову. Буде краще, якщо ви почнете раніше, ніж пізніше, і в Японії є багато мовних шкіл, які можуть вам допомогти.

Оскільки буває важко сказати, які школи є найкращими, а які - просто здирством грошей, може бути важко вибрати правильну. Ось чому я вирішив написати пост про найкращі мовні школи в Японії та поділитися деякими порадами з деяких проблем, з якими ви можете зіткнутися на цьому шляху.

Без зайвих слів, почнемо.

ЗМІСТ:


Поширені проблеми, з якими ви можете мати справу з мовними школами Японії


У Японії не бракує мовних шкіл. Майже у кожному місті їх багато, але потрібно бути обережним, оскільки якість може суттєво відрізнятися.

Я чув кілька поганих історій про людей, які не провели належного дослідження перед тим, як вибрати мовну школу в Японії, тому я рекомендую провести власне дослідження.

Найбільш поширені проблеми, на які слід звернути увагу в мовних школах Японії, ймовірно, пов'язані з вашим досвідом навчання та стилем викладання у школі.

Наприклад, ви можете знайти школу, в якій інші учні говорять тією ж рідною мовою, що й ви.

Якщо занадто багато людей у вашому класі говорять мовою, відмінною від вашої, це може змусити вас відчувати себе обділеним, і ви можете пропустити можливість попрактикуватися. З іншого боку, деякі люди можуть віддати перевагу не спілкуватися зі своїми однокласниками їхньою рідною мовою, оскільки вони будуть змушені практикувати японську мову. У будь-якому разі є над чим подумати.

Ще одна річ, з якою вам може бути важко, – це стиль викладання у школі. Оскільки японська мова не є простою для вивчення (особливо якщо ваша рідна мова — англійська або одна з латинських мов), темп курсу може здатися вам занадто швидкою або занадто повільною для комфорту. Найкраще читати відгуки людей з такою самою ситуацією, як і у вас.

Я рекомендую знайти школу з різноманітним студентським профілем, щоб ви були переважно на рівних. Я також рекомендую знайти курс, який буде відповідати вашому темпу навчання. Багато школах є вступні тести, які можуть допомогти у виборі правильного курсу навчання.


Отримання студентської візи


студентська віза

Як іноземець, який бажає вивчати японську мову в Японії, перше, що вам потрібно дізнатися, це візова ситуація.

Ви будете раді дізнатися, що якщо ви з країни, яка має угоду про звільнення від візи з Японією (як це роблять багато західних країн), вам не потрібна віза для відвідування мовної програми, яка не перевищує терміну – 3 місяці.

Однак складно вивчити будь-яку мову всього за 3 місяці, не кажучи вже про японську. Для програм тривалістю понад 3 місяці вам необхідно отримати студентську візу. На щастя, студентська віза є однією із найпростіших серед усіх типів японських віз.

Щоб подати заявку, ви можете або подати документи безпосередньо до посольства, або попросити вашу мовну школу подати їх за вас, що може вимагати від вас додаткової оплати.

Що б ви не обрали, єдине, на що вам потрібно звернути увагу, - це довгий час очікування. Оскільки віза зазвичай займає в середньому від 2 до 3 місяців, я рекомендую подати заявку якомога раніше, щоб не пропустити дату початку вашого курсу.


Мовні школи з частковою та з повною зайнятістю


Оскільки вони подобаються людям різного віку, мовні школи в Японії можуть бути як очними, так і очно-заочними (вечірніми).

Якщо ви їдете до Японії виключно для того, щоб вивчити японську мову, вам безперечно більше буде цікава очна програма. Зрештою, вивчення мови потребує постійної практики та повторення.

При цьому, можливо, ви переїжджаєте до Японії по роботі або за програмою коледжу та хочете вивчати японську мову у вільний час. Якщо це так, ви можете вибрати з багатьох програм на півдня, оскільки вони пропонуються практично у всіх школах.

Деякі курси можуть навіть пропонувати вечірні заняття.


Типова вартість шкіл японської мови


Ще одним важливим моментом при виборі школи є ціна, яка залежить від тривалості та інтенсивності обраної вами програми.

Якщо ви розглядаєте програму повного дня, ви, можливо, заплатите від 150 000 до 200 000 ієн за 3-місячний курс. При цьому більшість хороших шкіл ближче до діапазону 200 000 ієн, а деякі ще вищі.

Крім того, якщо ви розглядаєте довгострокову програму, ви також зіштовхнетеся зі страховим внеском, який зазвичай становить близько 10 000 єн.

У будь-якому випадку, оскільки в даний час більшість шкіл стягують реєстраційний збір, вам, ймовірно, доведеться заплатити і його, який зазвичай складає близько 5000-20000 єн.

Нарешті ви також захочете розглянути ваші витрати на проживання. Великі школи зазвичай мають гуртожитки або пропонують інші типи розміщення, такі як студентські квартири та сім'ї, що приймають.

Оскільки ціни на проживання можуть відрізнятися, назвати приблизну ціну складно. Можна з упевненістю сказати, що вам потрібно буде відкладати не менше 50 000 єн щомісяця.

Тепер, коли у нас є основи, погляньмо на деякі з кращих японських шкіл в Токіо.


Найкращі школи японської мови в Токіо


Школи японської мови у Токіо

Ось одні з найкращих мовних шкіл, розташованих у Токіо, з найвищими рейтингами.

KCP Міжнародна школа японської мови

KCP International — одна з найнадійніших шкіл у Токіо, оскільки це некомерційна організація. На додаток до інтенсивних та випадкових мовних курсів, KCP також пропонує різні культурні заходи, щоб відточити свої навички японської мови.

Якщо ви навчаєтесь у коледжі або на магістерській програмі, KCP також пропонує курси, на яких ви можете отримати академічні кредити. Школа пропонує як довгострокові, так і короткострокові програми цілий рік.

Школа розташована в самому центрі міста, де ви знайдете багато занять та гарного.

Школа японської мови KAI

KAI, заснована у 1987 році, пропонує програми, спеціально розроблені з урахуванням психології навчання. Їхні програми розраховані на різноманітні міжнародні групи та людей без японської мови чи кандзі.

KAI пропонує програми тривалістю від 3 місяців, але є і довгострокові курси, які можуть тривати до 2 років. Крім цілорічних мовних курсів, KAI пропонує літні програми для підлітків, а також літні програми для дорослих.

Школа розташована в районі Сіндзюку в Токіо, який є жвавою частиною міста з безліччю веселих барів та ресторанів.

Школа японської мови JCLI

Розташований у північній частині Токіо в районі Кіта, JCLI пропонує найкращі шкільні умови у Токіо. Вони пропонують як короткострокові, і довгострокові програми протягом усього року.

JCLI вимагає, щоб усі вчителі мали вищу освіту на додаток до японського сертифіката викладача для забезпечення якості. Їхні програми розраховані як на новачків, так і на професіоналів.

Однією з найкращих особливостей JCLI є те, що вони пропонують культурний досвід для підтримки своїх методів навчання. У приміщеннях є навіть кімната для японської чайної церемонії, оформлена в традиційному стилі, де студенти можуть практикувати японську мову, знайомлячись з культурою.

Мовна школа ISI (Харадзюку)

Філія мовної школи ISI у Харадзюку розташований в одному з найзнакових районів Токіо. Район Харадзюку сповнений унікальних, химерних магазинів та кипить культурою.

На додаток до регулярних короткострокових та довгострокових програм ISI також пропонує приватні уроки, які дозволяють вам навчатися у своєму власному темпі. Метод навчання у школі значною мірою зосереджений навчання через культурні заходи, що робить кожен урок захоплюючим.

ISI Harajuku має сучасне обладнання, обладнане за останнім словом техніки, де кожен клас оснащений електронними дошками та кондиціонерами. Крім того, є бібліотека, кімната відпочинку для студентів та комп'ютерний клас, якими можна користуватися безкоштовно у будь-який час.

Школа японської мови та культури Генкі в Токіо

Школа японської мови та культури Генки має кілька філій по всій Японії, і це одна зі шкіл із найвищим рейтингом у країні. Школа розташована в Сіндзюку, відомому як розважальний район Токіо.

Genki пропонує всі види курсів, від короткострокових до довгострокових, а також пропонує розмовні курси, які спеціально орієнтовані на розмовну мову.

Genki класи навмисно зроблені невеликими, щоб забезпечити найкращий досвід навчання. Усі вчителі мають визнаний сертифікат викладача мови, причому не менше половини вчителів мають вищу освіту.

Інститут японської мови Йосіда

Інститут японської мови Йосіда, заснований у 1986 році, розташований у районі Васеда в Токіо, де також розташований університет Васеда. Оскільки це студентський район, тут ви знайдете безліч недорогих ресторанів, магазинів та кафе.

Інститут Йосіда пропонує довгострокові (6-24 місяці) та короткострокові (3 місяці) курси, які розпочинаються у січні, квітні, липні та травні. Вони також пропонують курси спеціально розроблені для початківців, які розраховані на 9 місяців.

На додаток до занять Інститут Йосіда пропонує студентам культурні заходи, щоб вони могли спілкуватися та практикувати свої навички японської мови.


Найкращі школи японської мови за межами Токіо


Школи японської мови за межами Токіо

Давайте тепер коротко розглянемо кілька чудових японських шкіл, які розташовані в інших великих містах Японії.

Школа японської мови та культури Генкі Кіото

Я вже говорив про Genki у цьому пості, але варто згадати і їх філії в Кіото, тому що це мовна школа з найвищим рейтингом у Японії. Не дивно, що Genki стала першою японською школою, удостоєною звання "Мовна школа Star World".

Школа пропонує довгострокові та короткострокові курси, а також літні курси як для підлітків, так і для дорослих.

Крім студентської вітальні з великою бібліотекою відеоігор, школа також пропонує безліч позакласних заходів, де ви можете відточити свої розмовні навички японської мови.

Інститут японської мови у Саппоро

Інститут японської мови у Саппоро — одна із найстаріших мовних шкіл у регіоні з більш ніж 30-річним досвідом роботи.

Школа знаходиться всього в 30 хвилинах від відмінних трас для катання на лижах та сноуборді на горі Окура, якщо ви цікавитеся зимовими видами спорту. Поблизу також налагоджено гарне транспортне сполучення, що дозволить вам відвідати найкращі визначні пам'ятки міста.

Доступні як довгострокові, так і короткострокові курси, а також 3-тижневий інтенсивний курс влітку.

Одна з найкращих особливостей цієї школи полягає в тому, що мають добрий баланс іноземних студентів.

Школа іноземних мов Фукуока

Останньою школою у списку є Fukuoka Foreign Language School, яка має більш ніж 110-річний досвід викладання іноземних мов. Фукуока - це просторе місто, де ви можете насолодитися чудовим краєвидом на океан і познайомитися з місцевою культурою.

Школа є вищим навчальним закладом, а це означає, що ви можете здобути ступінь молодшого спеціаліста, якщо закінчите дворічну програму. Ця програма починається у квітні кожного року і дозволяє вам легше знайти роботу у Японії.

У Fukuoka Foreign Language School є інші програми для початківців, які тривають від 12 до 24 місяців.

Рекомендуємо

Популярне розділу освіта

 • 6 способів підвищити ефективність процесу навчання +

  Ефективне навчання Ефективне навчання – це одна з найкорисніших навичок, які ми можемо Детальніше
 • Безкоштовні вебінари: чи можна на них чогось навчитися? +

  вебінар з ноутбуком   Стаття розповідає про те, які цілі мають організатори безкоштовних Детальніше
 • 7 потужних способів планування часу для студентів +

  студент та час При наближенні до іспитів вам слід подумати про те, як Детальніше
 • Аспірантура - переваги та недоліки навчання +

  аспірант із книгами   Аспірантура належить до вищої освіти. Багато людей не знають Детальніше
 • Особистісний ріст. Як досягати успіхів? +

  особистісний ріст Яке є визначення особистісного зростання? Це розвиток у собі творчих Детальніше
 • 1

Список розділу