Фільми для вивчення англійскої мови: чому вони корисні

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.25 [2 Голоса (ов)]
Поделитесь в сети:

 

Одним із самих простих, але водночас ефективних методів вивчення англійської мови є перегляд фільмів в оригінальній озвучці.

Що може бути легше? Так можуть подумати багато з вас. Дивитися фільми та серіали на іноземній мові треба правильно, інакше користі від того не буде ніякої. Щоб перегляд англомовного контенту став результативним, до його організації треба підійти з усією відповідальністю.

eng study

Що треба для вивчення англійської

Найкраще, що можна зробити для вивчення англійської, це попасти у відповідне мовне середовище. Адже чути і розуміти мову – це одна із базових навичок, необхідних для повноцінного мовного спілкування. Якщо найближчим часом ви не плануєте відвідати якусь англомовну країну, то таке середовище запросто можна створити навіть у себе вдома. Для цього підійдуть фільми для вивчення англійської, які можна переглядати в зручний для вас час.

Як обрати фільм

Метод вивчення англійської по фільмам та серіалам буде ефективним, якщо ви будете дотримуватись таких рекомендацій:

 • Обирайте стрічку, яку ви уже раніше дивились рідною мовою. Заздалегідь знаючи, як буде розвиватись сюжет, ви зможете зорієнтуватись у подіях, логічно перекласти невідомі вам репліки героїв.
 • Фільм повинен бути цікавим, навіть якщо ви його дивитесь уже десятий раз.
 • Обирайте прості жанри: комедії, мультики, романтичні сюжети тощо. Намагайтесь підібрати такий фільм, де герої в більшості будуть розмовляти на повсякденні теми. Лексика у даному випадку буде більш зрозумілішою, а ви зможете поповнити свій словниковий запас ідіомами розмовної мови. Фантастику та бойовики залиште на десерт.

Як дивитись англомовний контент

Це водночас просте і складне питання: з субтитрами чи без, з англійськими субтитрами чи з українськими? Однозначних правил щодо цього не існує, але більшість все-таки голосує за англійські субтитри, особливо якщо ваш рівень початковий чи середній. Знайома вам мова тільки буде збивати з курсу, перешкоджати поглибленню в мовне середовище. Для початку підійдуть короткі фільми чи двадцятихвилинні серії відомих всім шедеврів кіно: «Друзі», «Альф», «Відчайдушні домогосподарки».

Не забувайте і про техніку. Перший раз подивіться фільм на англійській без субтитрів. Це допоможе налагодити ваш слух і сприйняття. На цьому етапі важливо зловити суть самого сюжету. Вдруге підключайте субтитри. Вони допоможуть поповнити словниковий запас. Невідомі слова і фрази краще виписувати в словник. Втретє повертайтесь до пройденого матеріалу через деякий час повторно.

Вивчення англійської мови за допомогою фільмів не повинне бути каторгою. Сприйміть цей метод як відпочинок, при якому можна отримати ще і користь.

Поделитесь в сети:

Рекомендуем

Популярное раздела образование

 • 6 способов повысить эффективность процесса обучения +

  Эффективное обучение Эффективное обучение - это один из самых полезных навыков, которые мы Подробнее
 • Бесплатные вебинары: можно ли на них чему-то научиться? +

  вебинар с ноутбуком Статья рассказывает о том, какие цели преследуют организаторы бесплатных вебинаров. Подробнее
 • 7 мощных способов планирования времени для студентов +

  студент и время При приближении к экзаменам вам следует поразмыслить о том, как Подробнее
 • Как учиться самостоятельно? 17 ценных советов от профессионалов +

  студенты сидят Я настоящая маньячка самообучения. Самостоятельно изучаю английский, хорватский языки, русский Подробнее
 • Лучший способ ведения конспектов: битва между количеством и качеством +

  аудитория студенты Какой способ ведения конспектов наиболее эффективный? Ниже вы найдете рекомендации, Подробнее
 • 1

Список раздела